دانلود آهنگ جدیدclose
دانلود سریال
نام سایت نام سایت
بازدید از تاپیک : 13
نمایش آدرس تاپیک
http://wow-sell.ir/Forum/Post/886
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ
ارسال ها
7
عضویت
23 /6 /1398

این روزها بازار سریال های نمایش خانگی داغ داغ است و طرفداران زیادی را به خودش جذب کرده است. سریال های نمایش خانگی به صورت هفته ای یک قسمت منتشر می شود که شما می توانید بلافاصله بعد از انتشار آن را از سایت آلفافیلم دانلود نماییئد و لذت ببرید.
در صفحه مخصوص هر سریال اطلاعاتی نظیر معرفی، خلاصه هر قسمت، گالری تصاویر، تیزر، مشخصات کامل، لینک های دانلود در 5 کیفیت متفاوت، زندگینامه بازیگران و …. آمده است که انتخاب سریال را برای شما آسان خواهد کرد.
چرا آلفافیلم؟
  • لینک های دانلود در آلفافیلم به صورت مستقیم می باشند.[*]در صورت دانلود به صورت قانونی ترافیک اینترنت به صورت نیم بها محاسبه می شود[*]لینک های دانلود پس از انتشار به سرعت در سایت آلفافیلم قرار می گیرد.[*]توضیحات , عوامل , نقد , گالری تصاویر و خلاصه هر سریال به صورت دقیق و کامل در صفحه مخصوص آن سریال آمده است. که با خواندن توضیحات می توانید تصمیمی بهتر در انتخاب فیلم بگیرید.[*]امکان دانلود سریال در 5 کیفیت ( 480 , 720 , 1080 , 1080P-HQ , BLURAY )وجود دارد.[*]زندگینامه بازیگران هر سریال یه صورت جداگانه در یک صفحه جدا در دسته بندی بازیگران قرار می گیرد. که نکات جالب و کارنامه هر بازیگر را می توانید مشاهده نمایید.


دانلود جدیدترین سریال ها
سه شنبه 26 آذر 1398 - 15:22
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پشتیبانی