دانلود آهنگ جدیدclose
پنجره ترمال بریک
نام سایت نام سایت
بازدید از تاپیک : 9
نمایش آدرس تاپیک
http://wow-sell.ir/Forum/Post/884
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ
ارسال ها
7
عضویت
23 /6 /1398
مقاومت و سختی فلز آلومینیوم سبب گشته تا این فلز به عنوان ماده اولیه مناسب برای در و پنجره و نمای ساختمان مورد استفاده قرار گیرد.ویژگی هدایت و رسانایی آلومینیوم نقیصه و ایرادی بزرگ برای استفاده از پنجره آلومینیوم محصوب می گردد.
به همین منظور پنجره های ترمال بریک طراحی و تولید گشته که تا حدود بسیار زیاد این نقیصه را بر طرف ساخته است, ضمن اینکه مزیت ها و ویژگی مثبت آلومینیوم را نیز حفظ کرده است.عملکرد عایق حرارتی بالای پنجره ترمال بریک سبب گشته که این نوع از پنجره گزینه ای مناسب برای ساختمان های تجاری و مسکونی به حساب آیند که در پی یافتن روش هایی ایده آل جهت کنترل و بهبود عملکرد حرارتی ساختمان هستند.
پنجره های آلومینیوم ترمال بریک با کنترل و کاهش انتقال حرارت، تأثیر به سزایی در بهبود و افزایش سطح بهره وری انرژی دارند. انرژی گرمایی از چند طریق انتقال می یابد.
  • ساده ترین نوع این هدایت حرارتی, رسانایی از طریق جامداتی هادی است که به یکدیگر متصل می گردند.[*]انتقال گرما و حرارت از طریق جابجایی گازها و مایعات[*]هدایت انرژی گرما از طریق تابش امواج فرکانس بالا مانند نور مرئی، نور ماوراء بنفش یا مایکروویو
می توان عملکرد شکست حرارتی در پنجره های ترمال بریک را به زبانی ساده شرح داد:
پروفیل پنجره های ترمال بریک,توسط ماده ای عایق و نارسانا از یکدیگر جدا شده و جداره داخل و خارج پنجره آلومینیوم با روشهایی خاص توسط همین ماده به یکدیگر دوخت می گردند.
این ویژگی همان "شکست حرارتی" پنجره ترمال بریک شمرده می شود.


سه شنبه 26 آذر 1398 - 15:19
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پشتیبانی