دانلود آهنگ جدیدclose
مهم ترین فواید تولید سولفات آلومینیوم
نام سایت نام سایت
بازدید از تاپیک : 12
نمایش آدرس تاپیک
http://wow-sell.ir/Forum/Post/864
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ
ارسال ها
204
عضویت
4 /12 /1396
سولفات آلومینیوم بیشتر در کشور نیوزیلند استفاده می شود. این سولفات در صنایع خمیر کاغذ و کاغذ سازی کاربردهای رایج دارد و در تصفیه ی آب نیز به کار می رود. در این دو مثال آلومینیوم به عنوان منبع Al3+ به کار می رود، بخش های یونی را با میزان بالایی شارژ می کند. می توانید برای خواندن مطلب کاربردهای سولفات آلومینیوم به سایت مراجعه کنید.
تعریف سولفات آلومینیوم
ذرات منفی، مانند آنهایی که ذخایر آبی خام را تغییر رنگ می دهد، به یون مثبت متصل هستند، با آن واکنا نشان می دهند و رسوب شیمیایی را از محلول به عنوان مواد جامد یونی خارج می کنند.
آلوم ( یا همان سولفات آلومینیوم) با دو فرآیند ساده از آلومینیوم ترکیب شیمیایی سه مولکولی آب و اسید سولفوریک تولید می شود.
اولین گام این فرآیند شامل ترکیب عناصر در واکنشگاه است و دومین گام، فرآیند سنگ شکنی مواد برای ساخت پایه های آلوم اسید که جامد هستند، ساخته می شود.
فرآیند تولید
اصلی ترین محیط بالقوه ی در معرض خطر که با این فرآیند تغییر پیدا می کند ph منابع آبی اطراف را تغییر می دهد و بنابراین همه ی آب رو ها و منابع آبی نزدیک و در دسترس دچار کنترل و بررسی ph می شوند. آب رو ها نیز برای کنترل سطح جامدات معلق بررسی می شوند.
تاریخچه
این سولفات بیش از 2000 سال پیش از میلاد مسیح توسط انسان ها به کار گرفته می شده است. مصریان باستان نیز برای مومیایی کردن اجساد خود از این ماده استفاده می کردند. به مدت طولانی برای آهار کاغذ برای بهبود مقاومت و قدرت پذیرش جوهر و در فرآیند آب برای تصفیه ی آن کاربرد داشته است. از دیگر کاربردها می توان به تصفیه ی فاضلاب، محلول از بین برنده ی روغن و چربی ها و عامل کف زای در فوم/کف های آتش، اشاره کرد.
امیدواریم از این مطلب که درباره ی سولفات آلومینیوم و تولید آن بود، راضی بوده باشید.
دوشنبه 18 آذر 1398 - 11:26
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پشتیبانی