دانلود آهنگ جدیدclose
اتصالات استیل دنده ای 201 و مهمترین ویژگی های آن
نام سایت نام سایت
بازدید از تاپیک : 28
نمایش آدرس تاپیک
http://wow-sell.ir/Forum/Post/846
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ
ارسال ها
204
عضویت
4 /12 /1396
در این مطلب بر آن هستیم تا از اتصالات استیل دنده ای 201 و مهمترین ویژگی های آن برای شما بگوییم. با ما همراه باشید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب شیرآلات استنلس استیل و کیفیت آن، به سایت مراجعه نمایید.
اتصالات استیل دنده ای و ویژگی های آن
این اتصالات از استیل ضد زنگ 201 آلیاژی ساخته شده است که نصف آلیاژ 304، نیکل داشته و منگنز و نیتروژن آن، افزایش پیدا کرده است. آلیاژ به کار برده شده در این استنلس استیل، ارزان بوده و نسبت به بقیه ی استنلس استیل ها کارایی لازم را ندارد. آلیاژ این استنلس استیل نیکل و کروم زیادی داشته و مقدار کربن موجود در آن کم است.
کاربردها
کاربرد اتصالات دنده ای از نوع 201، متفاوت بوده و با کیفیت های متنوع می توان از آن در مصارف متعدد استفاده کرد. البته کیفیت این استنلس استیل، به حد کافی بالا نیست و مقاومت لازم را در برابر آب دریا و خوردگی ندارد.
با این حال اتصالات استیل دنده ای 201 از سری استنلس استیل های 200 بوده و ضد زنگ می باشند. نیکل موجود در این اتصالات کم بوده و به همین دلیل از سری اتصالات ضد زنگ، به شمار می روند.
اتصالات 201 می تواند هم خانواده و به نوعی جایگزین استنلس استیل های 301 باشد. ولی خوردگی داشته و در محیط های متفاوت نمی تواند مقاومت کافی را از خود نشان دهد.
برای کارکردهای مغانطیسی بسیار مناسب بوده و می تواند به راحتی کار کند. اما برای مصارف غیر مغناطیسی کارکرد لازم را ندارد.
مزیت:
در دمای پایین و محیط های سرد این استنلس استیل به دلیل داشتن نیتروژن بالا، نسبت به استنلس استیل های 301، مقاومت بیشتری از خود نشان داده است. در عملیات حرارتی این استنلس استیل سخت نمی شود اما در 1010 یا 1093 درجه ی سانتیگراد آنیل می شود.
از اتصالات استیل دنده ای از نوع 201 می توان در تجهیزات راه آهن، خودرو، ظروف پخت و پز و غیره استفاده کرد.
چهارشنبه 13 آذر 1398 - 13:26
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پشتیبانی