دانلود آهنگ جدیدclose
نکاتی مهم در خرید تشک یوگا
نام سایت نام سایت
بازدید از تاپیک : 25
نمایش آدرس تاپیک
http://wow-sell.ir/Forum/Post/844
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ
ارسال ها
204
عضویت
4 /12 /1396
همانطور که می دانید برای خرید تشک انفرادی لازم است تا عوامل متعددی را مورد بررسی قرار دهید.
در مطالب قبلی شما را با راهنمای خرید تشک یوگا آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد این نوع تشک ها به دست آورید.
عوامل موثر در خرید تشک یوگا
در مقاله قبلی در مورد دقت به مواد تشکیل دهنده و همچنین ضخامت تشک اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دادیم.
بافت
بافت تشک یوگا عوامل متعددی را به همراه دارد. بافت برخی از تشک های ورزشی موجب لیز خوردن شما می شود همچنین برخی نیز چسبنده هستند به همین خاطر توجه به بافت تشک با توجه به نوع ورزشی که انجام می دهید از اهمیت بالایی برخوردار است.
اگر به دنبال تشکی هستید که لیز نخورد بهتر است از تشک های لاستیکی، جوت و همچنین کتان استفاده کنید.
چسبندگی
از دیگر عوامل مهم در خرید تشک ورزشی چسبندگی آن است. این نوع تشک ها از سُر خوردن شما جلوگیری می کنند و باعث می شوند تا راحت تر بتوانید حرکات کششی و نرمش ها را انجام دهید.
اگر چسبندگی تشک یوگا برایتان اهمیت دارد می توانید از تشک های پی وی سی استفاده کنید. همچنین به خاطر داشته باشید که حتما لازم است تا تشک ها همیشه تمیز بمانند. تشک های کثیف و آلوده خاصیت چسبندگی خود را از دست می دهند و کارایی که می خواهید را ندارند.
بهتر است قبل از اینکه کلاس یوگایتان شروع شود مت ها را با استفاده از شوینده های مخصوص شستشو دهید تا بتوانید بهترین استفاده را از آن ها ببرید.
اهمیت محیط زیست
از دیگر عوامل مهمی که در هنگام خرید این نوع تشک ها باید مورد توجه قرار دهید این است که مواد به کار رفته در تشک آسیبی به محیط زیست وارد نکند. بهتر است مواد به کار رفته در تشکی که انتخاب می کنید قابل بازیافت باشد و آسیبی به طبیعت وارد نکند.
برای تهیه بهترین انواع دیوارپوش و مت یوگا می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.
چهارشنبه 13 آذر 1398 - 13:14
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پشتیبانی