دانلود آهنگ جدیدclose
مهم ترین مزایا و معیاب اسپری لاستیک فوم
نام سایت نام سایت
بازدید از تاپیک : 13
نمایش آدرس تاپیک
http://wow-sell.ir/Forum/Post/843
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ
ارسال ها
159
عضویت
4 /12 /1396
ممکن است برای اسپری لاستیک فوم دچار تردید شده و نتوانید اسپری مناسب برای لاستیک ماشین های خود را پیدا کنید. نگران نباشید. در این مطلب بر آن هستیم تا از اسپری فوم و مزایا و معایب آن بگوییم. همچنین می توانید برای خواندن مطلب تعویض والو تیوبلس چگونه انجام می شود، به سایت مراجعه نمایید.
اسپری لاستیک فوم چه مزایا و معایبی دارد؟
اگر لاستیک های شما دچار آسیب شده و یا به دلیل عوامل درونی خود لاستیک ها یا رانندگی در جاده های ناهموارو برخورد اجسام تیز با لاستیک، پنچر شده است، اسپری فوم بهترین راه حل برای پنچرگیری می باشد. اما توجه داشته باشید که لاستیک یدکی همراهتان باشد تا سر فرصت آن را تعویض کنید.
ویژگی های عالی
اسپری لاستیک فوم هوای درون لاستیک را با فوم تشکیل شده از اورتان، افزایش می دهد. با استفاده از این اسپری، لاستیک ها دیگر پنچر نشده و می توان تا مدت زیادی از لاسیتک ها استفاده کرد.
اگرچه مزایای این اسپری زیاد است و در مواقع ضروری بسیار به کار می آید اما باید در نظر داشت که استفاده ی زیاد از آنها معایبی نیز دارد.
معایب اسپری فوم؟
با استفاده از این اسپری ها، چرخ ها سفت شده و هنگام رانندگی کنترل کردن آنها سخت می شود. اگر می خواهید در مسیرهای طولانی یا در جاده هایی که نیاز به رانندگی با دقت بالا دارد، برانید، از این اسپری استفاده نکنید. چرا که هوای درون لاستیک ها را رقیق کرده و باعث می شود تا چرخ ها سُر خورده و کشش مطلوب و لازم را نداشته باشند.
اگر چرخ های ماشین کوچک باشند، استفاده از این اسپری ها مشکلی ندارد. اما برای چرخ های ماشین های سنگین و بزرگ توصیه می شود تا از اسپری لاستیک فوم استفاده نشود، یا فقط در صورت ضرورت، و برای مدت کوتاه استفاده شود.
چهارشنبه 13 آذر 1398 - 13:08
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پشتیبانی