دانلود آهنگ جدیدclose
اجاره سازه و چادر مجالس
نام سایت نام سایت
بازدید از تاپیک : 16
نمایش آدرس تاپیک
http://wow-sell.ir/Forum/Post/833
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ
ارسال ها
159
عضویت
4 /12 /1396
اجاره چادر مجالس به کلیه ادوات ساخت و تزیین غرفه های نمایشگاهی اطلاق میگردد.به تعریفی دیگر اجاره چادر نمایشگاهی و اسپیس فریم ابزاری جهت امور ساخت و ساز غرفه نمایشگاهی میباشد. اجاره چادر و اسپیس فریم یکی از کاربردی ترین سازه های نمایشگاهی محسوب میگردد.

موارد استفاده اجاره چادر و اسپیس فریم : ساخت غرفه ,غرفه آرایی,چیدمان غرفه اسپیس فریم سازه نمایشگاهی محسوب میگردد .اسپیس فریم سازه ای است با زیبایی و استحکام جهت غرفه سازی.

گروه تولید مجلس آرا برای رفاه مشتریان اقدام به اجاره چادر و اسپیس با قیمت ارزان و مناسب نموده است. تا مشتریانی که قصد خرید اسپیس فریم را ندارند بتوانند از اجاره چادر و اسپیس فریم برای ساخت غرفه های نمایشگاهی و دیگر امور تبلیغاتی و همایشی استفاده نمایند.

اجاره چادر و اسپیس فریم فرم های هندسی منظمی میباشند که به طور متحد در کنار یکدیگر قرار میگیرند و با تقسیم نیروی وارده توسط وزن سازه، در کنار استحکام غرفه ها از زیبایی خاصی بر خوردار می شوند. اجاره چادر و اسپیس فریم به عبارتی دیگر داربست نمایشگاهی جزو تجهیزات و سازه های نمایشگاهی محسوب میگردد. با اجاره چادر و اسپیس فریم و داربست نمایشگاهی جدید می توان غرفه و سازه های نمایشگاهی متنوعی را ایجاد نمود. معنی لغوی اسپیس فریم که واژه ای انگلیسی میباشد به معنی سازه فضایی میباشد. این نام به خاطر ساختار مولکولی فضایی اسپیس فریم می باشد

شرکت مجلس آرا برای برگزاری نمایشگاهها و همایش ها با توجه به گران بودن قیمت ساخت غرفه نمایشگاهی توسط چوب و نئوپان نسبت به اجاره چادر و اسپیس فریم این گروه صنعتی اسپیس فریم را به صورت اجاره ای در اختیار برگزار کنندگان نمایشگاه و همایشها به صورت اجاره قرار میدهد. قیمت ارزان اجاره چادر و اسپیس فریم اجاره ای نسبت به دیگر سازه های نمایشگاهی اجاره ای از ویژگیهای بارز اسپیس فریم نمایشگاهی اجاره ای میباشد.
یکشنبه 10 آذر 1398 - 11:51
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پشتیبانی