دانلود آهنگ جدیدclose
نکات مهم در مورد فاکتور رسمی
نام سایت نام سایت
بازدید از تاپیک : 26
نمایش آدرس تاپیک
http://wow-sell.ir/Forum/Post/811
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ
ارسال ها
205
عضویت
4 /12 /1396
فاکتور رسمی فاکتوری است که به تاییدیه مالیاتی رسیده باشد و همچنین از این فاکتور به عنوان سندی برای مشخص کردن قیمت و مشخصات محصولات و خرمات ارائه شده استفاده می شود. فاکتور رسمی فاکتوری است که خریدار و فروشدنده از آن استفاده می کنند و تمامی مشخصات محصول و همچنین خدمات ارائه شده از جمله قیمت و هزینه های مربوطه در این فاکتور به ثبت رسیده است. در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با نحوه صدور فاکتور رسمی بیشتر آشنا کنیم.
طبق ماده 19 قانون مالیات بر ارزش افزوده دو نمونه صورتحساب برای فاکتور رسمی وجود دارد. اگر می خواهید مشمول جریمه های سنگین دارایی نشوید بهتر است تا با صدور فاکتور رسمی از پرداخت هزینه های سنگین و سرسام آور جلوگیری کنید. همانطور که می دانید گاهی دقت نکردن به برخی از موارد ممکن است باعث جریمه های بسیار سنگینی شود که شما با صدور فاکتور رسمی می توانید از پرداخت این هزینه ها معاف شوید.


اگر فاکتور رسمی با استفاده از پرینتر و چاپگر چاپ می شود باید از کاغذ تحریر اندونزی 80 گرمی استفاده کرد. اما اگر از به صورت دستی صدور فاکتور رسمی انجام می شود بهتر است تا از کاغذ 60 گرمی استفاده شود.
یکشنبه 03 آذر 1398 - 16:19
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پشتیبانی