دانلود آهنگ جدیدclose
دستگاه قطعه شوی را بیشتر بشناسیم
نام سایت نام سایت
بازدید از تاپیک : 16
نمایش آدرس تاپیک
http://wow-sell.ir/Forum/Post/801
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ
ارسال ها
159
عضویت
4 /12 /1396
معمولا سوالاتی در خصوص کارکرد دستگاه قطعه شوی برای افراد مختلف پیش می آید که ما در این مطلب بر آن هستیم تا با توضیح درباره ی این دستگاه، پاسخ اجمالی به این سوالات بدهیم. برای خواندن مطلب فواید استفاده از دستگاه قطعه شوی، می توانید به سایت مراجعه کنید.
دستگاه قطعه شوی را بشناسیم
دستگاه های جدید، مصنوعی، یا محصولات ساختگی معمولا روغن، مواد شیمیایی، ناصافی، گرد و غبار ساینده، اشغال، رنگ و دیگر پس ماندها را از فرآیند ساخت می گیرد. پوشش های تکمیلی مانند روی، آبکاری الکتریکی اگر بر سطوح جرم گرفته نصب شوند، تاثیری نخواهند داشت.
دستگاه قطعه شوی می تواند به تنهایی کار کنند، در ارتباط با حمل کردن و بردن حامل ها یا وصل کردن به دیگر فرم ها و فرآیند ماشینی در توکار است، سیستم انتقال مداوم است. ممکن است قطعه شوی دستی یا نیمه اتوماتیک و بیشتر کاملا اتوماتیک باشد و با ماشین های CNC یا نرم افزار کامپیوتر کار کند. این دستگاه می تواند قطعات مختلفی را بشورند. از قطعات فلزی کوچک اتصالات گرفته تا مزخن های بزرگ صنعتی و قطعات اتوماتیک.
جدای از تولید صنعتی الکترونیکی، اوتوماتیک ها و صنعت پزشکی، از این دستگاه وتجهیزاتی برای پاکسازی یا برای آماده کردن برای شیرینکیج یا بازیافت استفاده می کنند.
انواع قطعه شوی
چهار نوع اصلی قطعات دستگاه وجود دارد، که هر کدام رسوبی و برای تولیدات مختلف طراحی شده اند. اسپری واشرها، واشرهای چرخنده، به هم زدن بخش های سیستم واشر و پاک کننده ها تمام آلودگی و چرک ها را پاک می کنند و در فرآیندهای متفاوت آلاینده ها را از بین می برند.امیدواریم از مطلبی که درباره ی دستگاه قطعه شوی برای شما آماده کردیم، راضی بوده باشید.
سه شنبه 21 آبان 1398 - 17:16
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پشتیبانی