دانلود آهنگ جدیدclose
فرایند ساخت قالب فلزی
نام سایت نام سایت
بازدید از تاپیک : 5
نمایش آدرس تاپیک
http://wow-sell.ir/Forum/Post/796
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ
ارسال ها
98
عضویت
4 /12 /1396
قبل از اقدام به خرید و فروش قالب فلزی باید توانایی تشخیص کیفیت های مختلف این محصول را داشته باشید. بیایید نگاهی به فرایند ساخت قالب فلزی داشته باشیم.
ذوب ماده اولیه
برای ساخت قالب فلزی ابتدا ماده اولیه در یک کوره برقی (EAF) ذوب میشود. ماده اولیه در ساخت قالب فلزی از استیل قراضه با آلیاژ پایین و با کمترین میزان ناخالصی ممکن به دقت انتخاب میشود. معمولا کوره های EAF تا 50 تن ماده اولیه را در هر بار حرارت ذوب میکنند. وقتی مرحله ذوب ماده اولیه انجام شد، استیل ذوب شده به دیگ پالایش منتقل میشود. در این مرحله، ترکیب استیل به گونه ای دستکاری میشود تا به فرمول شیمیایی نهایی برای ساخت قالب فلزی برسد. مراحل دیگری مانند تفاله گیری و گاز زدایی نیز انجام میشود تا مواد نامناسب از این ترکیب جدا شوند.


ساخت قالب
بعد از تصفیه، استیل ذوب شده داخل قالب های بزرگی ریخته میشود و در آنجا سفت میشود و به شکل قالب ساده ای در می آید. سرد شدن این قالب ها ساعت ها به طول می انجامد. این فرایند تقریبا طولانی منجر به وقوع تفکیک شیمیایی زیادی میشود. در نتیجه این تفکیک شیمیایی تنوع قابل توجهی در ترکیب شیمیایی قالب فلزی ایجاد میشود.
پرشین مدولار که مرکز معتبری در فروش قالب فلزی است، این مراحل را با دقت هرچه تمام تر اجرا میکند.
فرایند انجماد
فرایند انجماد با تشکیل کریستال هایی داخل ماده ذوب شده شروع میشود. این کریستال ها ظاهری درخت مانند دارند و شاخه شاخه هستند و دندریت نامیده میشوند. اولین دندریت هایی که در فلز ذوب شده تشکیل میشوند دارای مقادیر کربن نسبتا پایینی هستند. با ادامه فرایند انجماد، استیل مایع باقیمانده در اطراف این دندریت ها تجمع میکند. این استیل مایع دارای مقادیر بالای کربن است. در نتیجه بخشی از مایع که در اطراف دندریت اولیه تشکیل میشود ترکیب شیمیایی متفاوتی نسبت به دندریت اولیه خواهد داشت.

شما میتوانید با داشتن این اطلاعات انتخاب بهتری از میان محصولات مختلف یک مرکز فروش قالب فلزی داشته باشید.
سه شنبه 14 آبان 1398 - 16:24
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پشتیبانی