دانلود آهنگ جدیدclose
چهار مزیت مهم استفاده از سایبان برقی
نام سایت نام سایت
بازدید از تاپیک : 18
نمایش آدرس تاپیک
http://wow-sell.ir/Forum/Post/791
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ
ارسال ها
159
عضویت
4 /12 /1396
نصب سایبان برقی در حیاط راه حلی رایج برای لذت بردن از فضای حیاط یا بالکن است. در روزهای گرم و آفتابی یا بارانی میتوانید از این سایبان ها استفاده کنید. در مقالات قبلی به باید ها و نباید های استفاده از سایبان برقی اشاره شد.
در اینجا 4 دلیل عمده برای اینکه استفاده از این سایبان ها بهترین گزینه برای شماست را نام می بریم.
کاهش هزینه های انرژی
  • سایه بان برقی باعث کاهش هزینه های سرمایشی میشود. این سایه بان ها تاثیر قابل توجهی در کاهش هزینه های انرژی در خانه شما دارند. سایه ایجاد شده توسط این سایبان ها باعث کاهش میزان گرما در اطراف خانه میشود. همچنین برای خنک کردن خانه در روزهای گرم به انرژیِ کمتری نیاز خواهید داشت. اگر این صرفه جویی در هزینه ها را جمع کنید شاید به صدها دلار در سال برسد.
افزایش ارزش ملک
  • با نصب سایبان برقی قیمت ملک شما افزایش میابد. به طور کلی هرچه ملک شما بزرگتر باشد قیمت بالاتری خواهد داشت. خریداران ملک معمولا به خانه های بزرگ و جادار علاقه دارند. شاید اندازه پذیرایی شما بزرگ نباشد. اما با نصب این سایبان فضای پذیرایی شما تا حیاط گسترش میابد. وصل بودن پذیرایی و حیاط باعث جلب نظر خریداران و افزایش قیمت پیشنهادی میشود.

  • حفظ منظره
    • دیگر مزیت استفاده از سایبان برقی حفظ ویو شما از خانه است. با نصب سایبان دائمی یا ثابت شما برای همیشه بخشی از ویو خانه را از دست میدهید. به این ترتیب دید شما به بیرون خانه محدود میشود. با استفاده از سایبان های برقی در هوای ابری یا آفتابی میتوانید ویو خانه را تغییر دهید. شما میتوانید دید خود را به حیاط زیاد کنید یا سایه بیشتری به محیط بدهید.


سه شنبه 14 آبان 1398 - 16:11
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پشتیبانی